automn

خريد بليط هواپيما ايران اير

automnRight
social
about درباره وبلاگ
#

خريد بليط هواپيما ايران اير

معرفی انواع کانکس

کانکس یک سازه قابل حمل است که در مکان ها و شرایطی مورد استفاده قرار می گیرد که امکان ساخت و ساز در این محل ها نیست. در حالت کلی کانکس انواع مختلفی دارد که به دو دسته کانکس چرخدار و کانکس بدون چرخ تقسیم می شوند که نوع چرخدار آن به صورت مداوم قابل انتقال و جابجایی است و بدون چرخ آن ثابت است. در ادامه انواع کانکس ها را بررسی می کنیم.

 

انواع کانکس

از نظر ساختاری و کاربردی می توان انواع کانکس را دسته بندی کرد. علت این طبقه بندی ها هم معین شدن ویژگی ها و قیمت کانکس ها است تا بتوان قیمت مناسب هر یک از کانکس ها را بر اساس دسته بندی انجام شده به دست آورد. کانکس ها به چندین نوع تقسیم می شوند که عبارت است از:

  1. کانکس مسکونی
  2. کانکس خدمات شهری
  3. کانکس کارگاهی
  4. کانکس اداری
  5. کانکس سفارشی

 

کانکس های مسکونی

یکی از کانکس هیا پرکاربرد، کانکس مسکونی است. کانکس مسکونی دارای همه انواع ساختارها شامل ویلایی و خانه های پیش ساخته است که اصلی ترین ویژگی آنها دارا بودن همه امکانات رفاهی از جمله سرویس بهداشتی، حمام، اتاق خواب و آشپزخانه است. این نوع از کانکس ها طبق نقشه و سازه ای که برای آنها طراحی شده، ممکن است دارای یک یا چند اتاق خواب باشد. حتی ممکن است دارای امکاناتی مانند کمد دیواری، فضای ناهارخوری و پذیرایی هم باشند. نکته قابل توجه در این نوع کانکس ها دوام و پایداری آنها، امنیت در سرقت، زیبایی ظاهری، چیدمان فضای داخلی آنهاست. معمولا به این کانکس ها خانه های قابل حمل و یا پیش ساخته هم گفته می شود. استفاده از کانکس مسکونی مزایای زیادی دارد که می ‌توان به کاهش هزینه‌ ها و ساخت در مدت زمان کوتاه و همچنین قابلیت قابل حمل یا پرتابل بودن آن اشاره کرد.

کانکس برفی نوعی از کانکس مسکونی است که توسط شیشه ساخته شده و مخصوص اسکی بازهاست و بر روی سطحی از اب سواز می شود تا استفاده کننده ها حس شناور بودن داشته باشند.

کانکس کشویی هم کانکس مسکونی است که با چوب و شیشه طراحی می شود و قسمت چوبی آن قابل حرکت و  قسمت شیشه ای نمایی زیبا به آن می دهد.

کانکس شیشه ای هم کانکس مسکونی است که سقف و کف خانه از چوب ساخته شده است. چوب های کف در فصل های مختلف با توجه به شرایط آب و هوایی گرم و سرد می شوند و نیازی به استفاده بیش از اندازه از انرژی نیست. انرژی برق از پنل های خورشیدی تأمین میشود. امنیت در این کانکس ها کم است اما برای جذب افراد برای خرید بسیار خوب است.

 

کانکس خدمات شهری

یکی دیگر از کانکس هایی که در سطح شهر مورد استفاده قرار می گیرد، کانکس های خدمات شهری است. این کانکس ها نیز به منظور سرویس دهی به شهروندان طراحی و ساخته شده است و دارای قسمت های گوناگونی در داخل خود است. از مدل های این کانکس ها می توان به کانکس فروشگاهی، فست فود، گیت حراستی، کافی شاپ سیار، ایستگاه اتوبوس و غیره اشاره کرد. در ساختار این سازه ها طبق امکانات کار گذاشته شده از وسایل و تجهیزات گوناگون برای ساخت و ساز آنها استفاده شده است اما نکته یکسان در همه آنها این است که برای استفاده در فضای عمومی و فضای شهری طراحی و تولید شده اند.

کانکس های خدمات شهری نیز شامل کانکس بازیافت، کانکس عابر بانک، کانکس برف روب و کانکس پلیس است.

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی در کارگاه های ساختمانی و عمرانی قابل استفاده است و برای اقامت کادر در ساعت کاری و یا کارگران و نیروهای شیفت شب برای خواب و استراحت ایجاد شده اند. این کانکس ها معمولا ساده ترین کانکس های برای استفاده هستند و معمولا به صورت ساده در شکل یک سالن خالی ساخته می شوند که می توان در آن برای انجام کار و فعالیت میز و صندلی گذاشت.

مثلا میز و صندلی برای غذا خوردن کارگران در ساعت های مشخصی از روز و شب و یا حتی تخت خواب برای استراحت کارگران و یا مدیران پروژه ها به صورت شبانه روزی. از نظر قیمت این کانکس ها ارزان تر بوده و به خاطر اینکه خریدار بعد از پایان پروژه دیگر احتیاجی به این کانکس ها ندارد، دوره استفاده از آنها معمولا یک دوره 2 تا 3 ماهه و یا حتی چند ماهه است.

کانکس کارگاهی سبک پرکاربرد ترین نوع بنای پیش ساخته برای استفاده کارگاه های عمرانی و ساختمانی کوچک است که هم اقتصادی و هم کارآمدی است.

کانکس کارگاهی سنگین دارای دوام و طول عمر بسیار بالاتر و آسایش نسبی زیادی است. چون از آهن آلات سنگین ساخته شده و برای پروژه های طولانی مدت و استفاده در چندین پروژه مناسب است.

کانکس کارگاهی یخچالی در نواحی سخت اقلیم سرد کوهستانی یا مناطقی مانند جنوب ایران که دارای آب و هوای بسیار گرمی بوده  بسیار خوب جواب می دهد و برای پروژه های نفت و گاز یا حفاری، معدن و راه سازی مناسب هستند. جداره های آن مانند یخچال با فوم تزریقی پولی اورتان پرشده که باعث می شود تبادل حرارتی به کمترین میزان برسد.

کانکس اداری

کانکس اداری و یا مدیریتی هم کانکسی است که برای مدیریت پروژه ها و یا اتاق جلسه مورد استفاده قرار می گیرد. از آنها می توان به عنوان سالن برگزاری کنفرانس و یا حتی سالن همایش استفاده کرد. این سازه ها معمولا دارای اندازه های بزرگتری نسبت به انواع دیگر کانکس ها هستند. حتی ممکن است دارای محیط های گوناگون مثل محیط استراحت کارکنان باشند.

دقت کنید که این کانکس ها به خاطر بزرگ بودن توانایی انتقال ندارند و برای انتقال آنها باید از دمونتاژ و مونتاژ دوباره در محل کمک گرفت. این کانکس ها از زوایای گوناگونی مورد ارزیابی قرار می گیرد و از نمونه هایی از آنها می توان به شکل دفترهای دو طبقه استفاده کرد.

آرا کانکس نامی برتر در تولید کانکس

آرکانکس تولید کننده انواع کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مسکونی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی ، ساندویچ پانل

برای استعلام قیمت کانکس ، کانکس دست دوم و یا خرید کانکس با ما تماس بگیرید.

کانکس اداری سالنی یک-تکه و معمولاً در ابعاد متوسط و بزرگ مستطیلی ساخته می‌شود. پارتیشن بندی ندارد و واحدهای اضافی مانند سرویس بهداشتی، اتاقک‌های مجزا و … حذف شده است. انبار محصولات و مواد غذایی، سالن های اداری، سالن جلسات و کنفرانس ها، آمفی تئاترها، نمایشگاه محصولات، سالن های گردهمایی و … اشاره داشت. کانکس دو اتاقه نیز سازه ای پیش ساخته است که یک پارتیشن داخلی با دو قسمت دارد. دارای دو اتاق بزرگ است که می ‌تواند دو واحد مجزا اداری را در یک کانکس فراهم کند. این کانکس با آبدار خانه، سرویس بهداشت و در انواع متحرک (چرخدار) و ثابت ساخته می‌شوند.

(0) نظر

همه چیز درباره زندگی در کانکس

کانکس ها جایگاه مهمی در اقتصاد جهان بازی می کنند. برخی از آنها به اندازه کافی بزرگ و محکم هستند تا بتوان با آنها کالاها و محصولات را از جایی به جایی دیگر حمل کنند، از طرفی دیگر برخی دیگر به اندازه کافی کوچک نیز هستند تا روی کامیون ها قرار بگیرند و برخی دیگر به اندازه کافی سبک هستند تا توسط جرثقیل ها و لیفتراک ها جابجا شوند.

آرا کانکس نامی برتر در تولید کانکس و کانتینر

آرکانکس تولید کننده انواع کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مسکونی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی ، ساندویچ پانل

برای استعلام قیمت کانکس ، کانکس دست دوم و یا خرید کانکس با ما تماس بگیرید.

این جابجایی راحت و آسان و تنوع ساخت کانکس توانسته جایگاه برتری در همه صنایع و مصارف به دست آورد. حتی معماران و طراحان مبتکر کانکس ها سعی کرده اند آنها را با محیط زیست سازگارتر کنند. همچنین برخی از سازه‌ها می‌توانند ساده باشند و برخی دیگر طرح‌های پیچیده‌ای داشته باشند که از چندین کانکس ادغام شده با سایر اجزای ساختاری استفاده می‌کنند.

کانکس چیست؟

کانکس سازه پیش ساخته است که دارای کاربرد های مختلفی است اما ایده اولیه آن برای استفاده به عنوان سکونت موقت سریع ساخته شده بوده که با گذشت زمان کاربری هایی مانند فروشگاهی و خدماتی نیز به آن اضافه شده است.

برخی از کانکس برای ایجاد اقامتگاه های چند منظوره در یک ردیف روی هم چیده می شوند، در حالی که برخی دیگر را می توان به شیوه های دیگر در یکجا گرد آورد تا شاهکارهای معماری خیره کننده ای ارائه شود.

کانکس گزینه مناسبی برای اسکان موقت است. در مواردی که محل اقامت یا سکونت باید در مدت زمان کوتاهی جابه جا شود، با استفاده از کانکس می توان به بهترین نتیجه رسید. کم بودن زمان ساخت کانکس از دیگر مزایای آن است. البته کانکس های پیش ساخته و آماده نیز وجود دارند که به راحتی قابل تهیه خستند.

انعطاف پذیری کانکس در ساخت باعث شده تا طراحی و تولید کانکس با طرح ها و نقشه های مختلفی پیش برود و نیازهای مختلفی را برطرف کند. یک کانکس مسکونی می تواند آشپزخانه, سرویس بهداشتی, اتاق خواب, سالن پذیرایی, انباری و هر آنچه را که شما نیاز داشته باشید داشته باشد. کانکس اداری در صورت نیاز می تواند دارای سالن کنفرانس, اتاق مدیریت, اتاق کارمندی, اتاق منشی و دیگر موارد مورد نیاز باشد.

پوشش داخلی کانکس

برای پوشش داخلی کانکس از مواد گوناگونی استفاده می شود که در حال کلی شامل نما دیوارپوش روکشدار، نما دیوارپوش سفید، نمای ساندویچ پانل و نما PVC چاپی می شود.

نما دیوارپوش روکشدار رایج ترین شیوه برای پوشش داخلی کانکس است که در طرح و رنگ های بسیار متنوعی استفاده می شود. نما دیوارپوش سفید روش دیگری برای پوشش داخلی کانکس است که بیشتر برای کانکس هایی کارگاهی مناسب است. نمای داخلی ساندویچ پانل هم از دو ورق آلوزینک ساخته می شود که می توان از دیوارپوش هم استفاده کرد.پوشش داخلی کانکس PVC چاپی هم برای استفاده در کارگاه و اداره و شرکت مناسب است.

به طور کلی می توان گفت از موادی چون ورقه های فولادی، کامپوزیت آلومینیمی، چوب، پروفیل های آهنی و یا مواد پلی اورتان برای ساخت کانکس ها استفاده می شود.

زندگی در کانکس

کانکس ها می توانند خاطرات کودکی را زنده کنند و پاسخی به جنبش کوچک خانه‌سازی امروزی باشند، خانه‌های کانکسی نوآوری و دوام را در یک بسته مستقل با همدیگر ترکیب می‌کنند. برخی دیگر از کانکس ها نیز ساختارهای چندلایه ای دارند که مانند بلوک های لگو رفتار می کنند و در خانه های فوق لوکس به اوج خود می رسند

.

در هر پیکربندی، یک خانه کانکسی دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد - یک خانه ساخته شده از یک کانتینر فولادی که برای حمل و نقل مناسب است.

نحوه انتخاب کانکس مناسب

دو اندازه اصلی برای کانکس وجود دارد - 8 در 20 فوت (2 در 6 متر) و 8 در 40 فوت (2 در 12 متر) که فضاهای 160 و 320 فوت مربع (15 و 30 متر مربع) را فراهم می کند. به ترتیب. کانکس های معمولی دارای ارتفاع 8.5 فوت (2.5 متر) هستند، اما تا یک مکعب بلند 9.6 فوت (3 متر) را نیز می توانند ارائه دهند. البته گران تر در می آید، یک مکعب بلند ممکن است ارزش هزینه اضافی را داشته باشد - اضافه کردن موارد ضروری مانند عایق کاری و لوله کشی باعث کاهش ارتفاع می شود.

محیطی بدون حشرات

از آنجایی که مصالح ساختمانی اصلی روی کانکس فولاد است، در برابر حشرات و آفات بسیار مقاوم هستند. به عنوان مثال، حتی اگر کفپوش ها و نمای بیرونی کانکس چوبی باشند، به دلیل اینکه اسکلت داخلی ساختمان از فولاد ساخته شده، نگرانی در مورد موریانه ها و ورود سایر حشرات کمتر است. موریانه‌ها می‌توانند به نمای بیرونی یا هر پوشش داخلی آسیب برسانند، اما نمی‌توانند به یکپارچگی ساختاری کانکس شما آسیب بزنند.

زندگی آزاد

کانکس ها با راه‌های مختلفی می توانند برای شما آزادی به ارمغان بیاورند.

آزادی مالی: اگر وام مسکن یا حتی اجاره بها نداشته باشید، زندگی شما چگونه خواهد بود؟ با قیمت پایین‌تر خانه‌های کانکسی، ممکن است آزادی مالی برای خرید خانه به دست بیاورید، چیزی که ممکن است فکرش را نمی‌کردید با یک خانه سنتی برای خودتان دست و پا کنید. هنگامی که شما وام مسکنی ندارید، انعطاف پذیری بیشتر دارید تا زندگی واقعی تان را بکنید، نه اینکه مدام نگران پرداخت قبوض باشید.

 آزادی فیزیکی: خانه کانکسی متحرک است! برای تحقق آن کمی کار لجستیکی بیشتری لازم است، اما شما می توانید کانکس قابل حمل خودتان را در سراسر کشور و حتی جهان داشته باشید! تا زمانی که یک قطعه زمین و اتصالات برای تاسیسات برقی دارید، محلی برای خانه کانکسی خودتان دارید!

کارآمد و سازگار با محیط زیست

در سال های اخیر، مردم به دنبال راه‌هایی برای زندگی سالم تر و کاهش ردپای مواد کربنی و بازیافتی از زندگی خود بوده‌اند. خانه های کانکسی فرصتی عالی برای دستیابی به هر دوی این اهداف فراهم می کند.

با عایق بندی مناسب، خانه های کانکسی می توانند به طرز باورنکردنی در مصرف انرژی کارآمد باشند و هم تابستان های گرم و هم زمستان های سرد و بادی را تحمل کنند. مانند بسیاری از طرح‌های کوچک خانه، یک خانه کانتینری به دلیل اندازه کوچکشان می‌تواند به طرز باورنکردنی کارآمد باشد. عایق بالا می تواند گرم کردن یا خنک کردن فضای کوچک را آسان کند و بسیاری از صاحبان گزینه انرژی خورشیدی را انتخاب می کنند که می تواند هزینه ماهانه آب و برق را کاهش دهد.

(0) نظر

راهنمای خرید کانکس

برای کسانی که با کانکس ناآشنا هستند باید بگوییم که کانکس یک اصطلاح و ابزاری در صنعت حمل و نقل است که مصارف گوناگونی دارد و برای کاربردهای شخصی و عمومی و حمل و نقل استفاده می شود و در کل کار ذخیره سازی و حمل و نقل انبوه کالا را در سراسر جهان فراهم می کند.

اگر بخواهید وسایل را در فواصل طولانی حمل کنید یا محلی برای اسکان و نگهداری نیاز داشته باشید، کانکس بهترین انتخاب برای شماست. این نکته را در نظر داشته باشید که کانکس ها فقط برای حمل و نقل و ذخیره سازی نیستند. آنها خارج از طراحی اصلی خود کاربردهای شگفت انگیز زیادی دارند

آرکانکس تولید کننده انواع کانکس اداری ، کانکس فروشگاهی ، کانکس مسکونی ، کانکس سرویس بهداشتی ، کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی ، ساندویچ پانل

برای استعلام قیمت کانکس ، کانکس دست دوم و یا خرید کانکس با ما تماس بگیرید.

.

 

انواع کاربردهای کانکس

استفاده از کانکس هر روز در حال بیشتر شدن است. این روندی بوده که در سال های اخیر طرفداران زیادی را پیدا کرده است. این روند شامل استفاده از کانکس های حمل و نقل به عنوان ساختمان های موقت یا دائمی است.

ممکن است ایده عجیبی به نظر برسد، اما استفاده از کانکس ها برای ساختمان های دائمی و موقت مزایای زیادی دارد. کانکس های حمل و نقل به مراتب ارزان تر از بسیاری از خانه های سیار یا دفاتر موجود در بازار هستند. همچنین به گونه ای طراحی شده اند که بسیار محکم و هواگیر هستند. بنابراین، افزودن گزینه‌های گرمایش و سرمایش به یک خانه یا دفتر سفارشی در آنها به راحتی امکان‌پذیر است. می توان بسیاری از تغییرات را در این کانکس ها انجام داد، شما به راحتی می توانید از پنجره ها گرفته تا لوله کشی داخلی کانکس را به دلخواه خودتان تغییر دهید.

در اینجا فقط چند فاکتور مهم که باید قبل از خرید کانکس برای مصارف انباری یا محل زندگی یا هر کاربرد دیگری در نظر بگیرید را برایتان بیان می کنیم.

هفت نکته که قبل از خرید کانکس باید در نظر بگیرید

همیشه ایده خوبی است که قبل از هر خرید هر چیزی درباره اش کمی تحقیق کنید. کانکس ها می توانند قیمت های مختلفی داسته باشند، بنابراین خرید آنها بدون بررسی و تحقیق کافی می تواند بعداً برای شما هزینه های زاید دیگری را هم داشته باشد. باید فروشنده اطلاعاتی از مشخصات فنی سازه در پیش فاکتور در اختیار شما قرار دهد و پس از دریافت پیش فاکتور مطمئن شوید که اطلاعات درست است و کاملا برای شما شفاف سازی شده است. با این حال، پس از بررسی این 7 عامل، باید آماده تصمیم گیری آگاهانه تری برای خرید باشید.

اول: مهر و موم شده و محکم

هدف اصلی کانکس جلوگیری از آسیب های پیرامونی و در صورت حمل و نقل جلوگیری از صدماتی است که در فواصل طولانی جابجا ایجاد می شوند. بنابراین، آنها می توانند انواع آب و هوا را تحمل کنند تا از محتوای خود در برابر آسیب محافظت کنند. با این حال، با گذشت زمان حتما فرسوده و نسبتاً مستهلک خواهند شد. اگر با خرید کانکس کارکرده می خواهید مقداری پول پس انداز کنید، مهم است که ابتدا کانکس را از نظر فرورفتگی و آسیب بررسی کنید. اما اگر می خواهید یک کانکس جدید خریداری کنید، حتما به مهر و موم و محکم بودن آن توجه کنید.

سایش و پارگی فاکتورهای کلیدی هستند که در هنگام خرید باید بررسی شود، آسیب به ساختار کلی، بدنه و شاسی آب بندی شده و باز و بسته شدن درها بدون هیچ مشکلی نیز از مواردی است که باید بررسی کنید. اگر همه این موارد خوب باشد، می توانید با خیال آسوده کانکس خود را تهیه کنید. همچنین در هنگام خرید از سالم بودن نوع شاسی، اسکلت، درب و پنجره، کفسازی، عایق جداره ها و پوشش خارجی و داخلی بدنه، سیم کشی، کف پوش، قلاب ها و اتصالات اطمینان حاصل کنید.

دوم: پاکیزگی

خریدار کانکس باید بتواند در هر مرحله ای از تولید بنا بر فرایند تولید سازه خود نظارت داشته باشد تا از کیفیت اجرای کار و صحت مصالح قید شده در پیش فاکتور مطمئن شود. کانکس ها در هر مرحله ای از تولید با توجه به اجزای استفاده شده در آنها معمولا برای برای روزها تا هفته ها در یک مکان انبار می شوند. در طول این مدت، سعی می شود تا وسایل و داخل کانکس در فواصل زمانی معینی تمیز شود. ولی گاهی اوقات، ممکن است اجزا و خود سازه کانکس بو ایجاد کند. اگر در حین بررسی بوی بد یا عجیبی در کانکس به مشام می رسد، قبل از اینکه آن جعبه را برای خرید در نظر بگیرید، از تولید کننده بپرسید که آخرین بار چه زمانی تمیز شده است.

یک کانکس را به راحتی می توانید تمیز کنید، اما به کمی دقت نیاز دارد. بدیهی است که کانکس جدید برای فروش نباید مشکل تمیزی داشته باشد، اگرچه بررسی اولیه آن هیچ ضرری ندارد.

سوم: جابجایی و انتقال

هنگام خرید کانکس، باید بتوانید آن را به جایی که نیاز دارید انتقال دهید. اگر خودتان وسیله ای برای انتقال دارید که مشکل حل است ولی اگر برای حمل و نقل کانکس وسیله ای ندارید باید خدمات جابجایی را نیز با فروشنده طی کنید. برخی از تولید کننده ها خدمات جابجایی را خودشان انجام می دهند.

ممکن است موقعیت محل استفاده شما از کانکس طوری باشد که امکان انتقال تریلی یا جرثقیل برای انتقال کانکس نباشد. در این حالت باید کانکس به صورت اجرا در محل باشد و مصالح برای ساخت فقط به محل شما منتقل و در آنجا ساخته خواهد شود. البته گزینه دیگر استفاده از کانکس هایی که قابلیت دمونتاژ دارند است که معمولا به خاطر محدودیت های اندازه ای و هزینه های بالا سفارش نمی شوند.

چهارم: اندازه مناسب برای نیازهای شما

جعبه های کانکس می توانند در اندازه های مختلفی عرضه شوند. تشخیص اینکه کدام اندازه با نیاز شما مطابقت دارد، چیزی است که به راحتی قابل پیگیری و درست شدن است. اندازه معمول برای جعبه های کانکس 20 فوت طول و 40 فوت طول است. همچنین، کانکس ها می توانند در اندازه های سفارشی بسته به نیاز شما ارائه شوند.

پنجم: مکانیسم های قفل

مسلما امنیت کانکس برای شما بسیار مهم است برای این منظور باید لوازم و اجزای قفل کانکس را بررسی کنید. برخی از جعبه های کانکس دارای مکانیزم قفل تعبیه شده در درها هستند. اکثر آنها این کار را نمی کنند. برخی موارد مانند حفاظ درب و پنجره ها از جمله حفاظ آکاردئونی یا فرفورژه یا از نوع پروفیلی به صورت سفارشی نصب می گردند نیز باید در زمان خرید مشخص شود.

هنگام تعیین هزینه و نیاز به کانکس، همیشه در صورت نیاز قفل اضافه کنید. نوع قفلی که بر روی کانکس کار می گذارید به بودجه و نیاز شما به امنیت بستگی دارد.

ششم: اجاره یا خرید

گاهی اوقات نیاز شما به کانکس بسیار کوتاه مدت است، ممکن است بخواهید به جای خرید یک واحد آن را اجاره کنید. با این حال، اگر نیاز شما به کانکس بیش از 3 سال یا بیشتر است، بهتر است خود کانکس را خریداری کنید.

 

بدیهی است که اگر قصد دارید در کانکس تغییراتی ایجاد کنید، اجاره ایده بدی خواهد بود. مکان‌هایی وجود دارند که جعبه‌های اصلاح‌شده را اجاره می‌کنند، بنابراین اگر می‌توانید موردی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد، می‌توانید با اجاره مقداری پول پس انداز کنید.

هفتم: اصلاحات

اگر به دنبال اصلاح و تغییر کانکس خود هستید، ابتدا باید بدانید که این تغییرات چه هستند و سپس برنامه ریزی کنید. ابتدا آنها را بودجه بندی کنید و در مورد چگونگی انجام این تغییرات با کمترین هزینه و کار تحقیق کنید.

عوامل زیادی برای خرید کانکس وجود دارد. با در نظر گرفتن برخی از ملاحظات فوق، باید بتوانید تصمیمات آگاهانه تری در مورد خرید کانکس بگیرید. این را نیز به یاد داشته باشید که کانکس کالایی نیست که بخواهید مدام خریداری کنید. یکبار خریداری می کنید، پس باید در خرید آن دقت کنید. 

(0) نظر
X